РОБОТА ГУРТКА "ФІНАНСОВА ГРАМОТНІСТЬ"

«Нажити багато грошей – хоробрість, зберегти їх – мудрість, а вміло витрачати – мистецтво"
Здобувачі освіти ВСП «Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДУ» І, ІІ та III курсів спеціальностей «Фінанси, банківська справа та страхування » і «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» активно залучаються до гурткової роботи. Гурток «Фінансова грамотність» продовжує свою діяльність, не зважаючи на обставини сьогодення. Під керівництвом викладача Ольги Попович гуртківці формують навички раціонального управління фінансами, обговорюють питання сучасних проблем оподаткування діяльності суб’єктів господарювання, бюджетування в інвестиційному процесі, особливості складання фінансової звітності та ведення обліку за Міжнародними і національними стандартами бухгалтерського та податкового обліку, важливість роботи та професійна етика фінансиста тощо.
Гурток сприяє розвитку зацікавленості студентів у майбутній професійній діяльності, формування в них інтересу до вивчення навчальних дисциплін та набуття навичок науково-дослідної роботи.