ПОХІД ДО МУЗЕЮ

В ці холодні січневі дні Україна відзначає річницю трагедії під Крутами. Це День пам’яті молодих і мужніх хлопчаків, а фактично – дітей, які, не вагаючись, віддали життя за незалежну Українську державу.
Студенти Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДУ разом з бібліотекарем Юлією Коновалової, викладачем фізичного виховання Русланом Коцарем та викладачем біології Аліною Харченко відвідали цікаву лекцію наукового співробітника Конотопського краєзнавчого музею ім. О.М. Лазаревського та члена Національної Спілки краєзнавців України Акічева Шаміля Мулламовича.
Шкода, що тривога не дала можливість послухати лекцію у стінах музею, але студенти з цікавістю слухали розповідь про подвиги юних студентів у сховищі.
Не можна викреслити з людської пам’яті безсмертний подвиг тих, хто захищаючи українську державність, поклав на її вівтар найцінніше – власне життя.
Дякуємо Шамілю Мулламовичу за дуже цікаву і цінну інформацію для підростаючого покоління.