ОВОЛОДІННЯ ПРАКТИЧНИМИ НАВИЧКАМИ - ШЛЯХ ДО УСПІШНОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Будь яка практична діяльність є новим етапом практичного ознайомлення студентів з обраною спеціальністю, отримання професійних знань і навичок, які допоможуть у вивченні теоретичних аспектів навчальної дисципліни, ознайомлення із сучасними технологіями, що використовуються на підприємстві, можливість закріпити знання та навички в процесі практичної діяльності.
Впродовж тижня, з 22.01 по 26.01.2024 року майбутні фахівці соціальної сфери, здобувачі освіти ВСП "Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу Сум ДУ "під керівництвом викладача фахових дисциплін Олени ЛОБУРЦОВОЇ проходили навчальну практику в стінах КП "Конотопського транспортного управління "
Підприємство гостинно відчинило двері для студентської молоді та занурило їх у вир знань і познайомило з особливостями функціонування закладу, діяльністю профспілкового комітету, важелями соціального захисту працівників на виробництві та іншими тонкощами .
Також практиканти познайомилися з нормами робочого часу та деякими нюансами руху Конотопського трамваю і автобусів, про що повідала нам ВО директора Наталія Яблонська, за що ми дуже вдячні.
Щиро дякуємо адміністрації закладу за багаторічну співпрацю, гостинність, можливість бути ближчими до діяльності КП"КТУ", нові знання та досвід, а КУЗЬКО Наталії Петрівні- за неперевершене донесення інформації до студентів та подарунок, у вигляді фото альбому про Конотопський трамвай.