УДОСКОНАЛЕННЯ ЗНАНЬ ІЗ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Здобувачі освіти Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «НМТ з англійської мови: Survival guide» на платформі "На урок".
На студентів чекали захоплюючі завдання, які не лише допомогли засвоїти актуальну інформацію для учасників НМТ, а й відкрили правила, за якими проводиться тестування.Учасники мали можливість перевірити свої знання, виконавши практичні завдання та підготуватися до майбутніх викликів із упевненістю.
Дякую всім, хто приєднався до конкурсу, розкрив свій потенціал. Надіємося, що отримані знання та досвід стануть у нагоді вам на шляху до досягнення великих успіхів у майбутньому.
Переможцями конкурсу стали:
Матвієнко Анна 721гр. Диплом І ступеня,
Антіпенко Кіріл 721 гр. Диплом ІІІ ступеня,
Малиновська Валерія 721 гр. Диплом ІІ ступеня,
Бондар Олександр 731 гр. Диплом І ступеня
Кочергін Артем 731 гр. Диплом ІІІ ступеня
Продовжуйте вдосконалювати свої знання, вірте у себе та не зупиняйтеся на досягнутому!