УЧАСТЬ В ІТ-ТИЖНІ

З 27 листопада по 1 грудня здобувачі освіти ВСП «Конотопський індустріально-педагогічний фаховий коледж СумДУ» спеціальностей «015.39. Професійна освіта. Цифрові технології» та «121. Інженерія програмного забезпечення» взяли участь в онлайн-форматі в ІТ-тижні від кафедри інженерії програмного забезпечення та представників ІТ-індустрії в Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського "ХАІ". Відповідно до програми заходу студенти стали учасниками майстер-класів за цікавими та сучасними ІТ-напрямками та дізналися про:
? NO-CODE продукти та їх вплив на розробку програмного забезпечення.
? Marketing Design тренди та цікаві практики.
? Програмне забезпечення студентського наносупутника.
? Ігровий рушій мовою Python як pet-проєкт.
? Cистеми штучного інтелекту на простих прикладах.
? Кар'єру в IT. Міфи в тестуванні.
? Найцікавіше про підготовку, організацію та проведення Олімпіад з програмування.
?Технології штучного інтелекту та машинного навчання. Роль у бізнесі та перспективи розвитку у майбутньому. Інше.
? Дякуємо організаторам за цікавий та пізнавальний захід.