СТВОРЮЄМО СВЯТО МАЛЕЧІ

Різдво - свято добра, віри та надії на краще майбутнє.
В цей день кожен мріє про своє- найпотаємніше. Діти про спокій та щасливе дитинство, дорослі про перемогу.
Студенти спеціальності Соціальна робота, учасники волонтерського центру "ДОБРОБУТ" Валерія Заярна та Скобенко Альона на передодні РІЗДВА ХРИСТОВОГО подарували частинку тепла та турботи вихованцям благодійного фонду "Серця Любові", що є багаторічною, доброю традицією нашого коледжу.
Студентська молодь до дітлахів завітала з подарунками провівши майстер клас по виготовленню новорічних листівок, спілкувалися, грали та просто створили настрій свята дітлахам.
Також профспілковий комітет коледжу передав смаколики для діток, за що дуже вдячі.
Дякуємо Збройним Силам України за можливість творити добрі справи задля світлового майбутнього малечі.