ВІТАЄМО З ДНЕМ ЕНЕРГЕТИКА!

ВСП «Конотопський індустріально-педагогічний фаховий коледж СумДУ» готує фахівців за спеціальностями 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» та «Професійна освіта. Енергетика, електротехніка та Електромеханіка» - майбутніх фахівців енергетики та електротехнічної промисловості України. Тож прийміть вітання здобувачі освіти цих спеціальностей та педагогічні працівники, що навчають фаху!
Символічно, що День Енергетика відзначається 22 грудня - у найкоротший світловий день в році, коли ніч довша за день і міста раніше запалюють вогні, немов нагадуючи про свято енергетиків, робота яких - дарувати людям світло і тепло. Адже саме в цей день робота цих спеціалістів є найпомітнішою.
Під час повномасштабного вторгнення РФ, наші енергетики неодноразово відновлювали роботу об'єктів критичної інфраструктури після ворожих обстрілів.
Запрошуємо випускників шкіл та ДПТНЗ отримати таку актуальну на сьогодні та затребувану в державі професію Енергетика в нашому коледжі!