ІІ ЕТАП ХІV МІЖНАРОДНОГО МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

20 грудня 2023 року відбувся ІІ етап ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка серед здобувачів освіти закладів фахової передвищої та вищої освіти, метою якого є вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні. В обласному етапі взяла участь студентка 3 курсу спеціальності "Інженерія програмного забезпечення", ШАДОРІНА ТЕТЯНА, - талановита студентка, авторка власних віршів, що на повну проявила свої творчі здібності та високу громадянську позицію. Пишаємось та бажаємо нових творчих та наукових здобутків!