П'ятниця, 15 грудня 2023 06:51

НАВЧАННЯ - ШЛЯХ ДО ПРОФЕСІЙНОГО ВДОСКОНАЛЕННЯ

Соціальний педагог коледжу Олена ЛОБУРЦОВА, сьогодні, 14 грудня взяла участь в онлайн семінарі для соціальних педагогів з теми: "Профілактика залучення: небезпечні інтернет-групи, ігри, квести, челенджі".
Дана зустріч із фахівцями пройшла відповідно до плану роботи навчально-методичного центру психологічної служби комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.
Під час семінару колеги ділилися своїм досвідом роботи з профілактики потрапляння студентської молоді в інтернет групи та особливостями роботи з категорією молоді, котрі вже потрапили в різні види інтернет залежностей.
Також на зустріч доєднався представник ювенальної привенції - Георгій ТОРЯНИК, який говорив, що можливі варіанти профілактичної роботи щодо різних інтернет угруповань, ігроманії та спільної роботи фахівця психологічної служби і працівника ювенальної привенції.
Отримані знання є необхідними у роботі зі здобувачами освіти з метою попередження даних явищ та виховання молоді