ІІІ ЕТАП ХХІY ІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА

13 грудня 2023 року в Сумському державному педагогічному університеті імені А.С. Макаренка відбувся ІІІ етап ХХІY Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед студентів закладів вищої та фахової передвищої освіти, у якому взяли участь викладач коледжу Тетяна Василець і студентка 2 курсу спеціальності « Інженерія програмного забезпечення» Валерія Малиновська.
Учасники конкурсу виконували завдання , а для викладачів було проведено майстер-клас з мовного родинознавства та виготовлення ляльки-мотанки й різдвяних янголів із застосуванням арттерапевтичних технік.
В умовах жорсткої агресії рф ми володіємо безцінним скарбом – мовою, адже саме вона формує націю, ідентичність, громадянську свідомість і об’єднує серця.