НАЦІОНАЛЬНИЙ ТИЖДЕНЬ ЧИТАННЯ

4 грудня стартувала щорічна Всеукраїнська акція "Національний тиждень читання", яку організовує Український інститут книги. Упродовж тижня (з 04.12.23 — 10.12.23) відбудеться низка літературно-мистецьких заходів по всій Україні у різних форматах — флешмоб у соціальних мережах "Кожен українець — амбасадор тижня читання", фахові дискусії, читацькі клуби, літературні вікторини та обговорення. Гасло цьогорічного Національного тижня читання — "Бути своїми": важливість зв’язку між поколіннями, між читачами й літераторами, між усіма українцями, надто під час війни.
Наш навчальний заклад із задоволенням долучається до заходів. Так, сьогодні викладач філологічних дисциплін, Галина Хоменко, провела онлайн-лекція до 160-річчя від дня народження Ольги Кобилянської, під час якої студенти проговорили про внесок письменниці не тільки у розвиток літератури, а й культури України, а також здійснили онлайн- екскурсію до музею-садиби видатної українки. Далі буде...