ДОСЯГНЕННЯ НАШОХ СТУДЕНТІВ

З великим задоволенням повідомляю про вражаючі досягнення наших студентів 631 групи. Завдяки впровадженню новітніх технологій навчання та активному використанню платформи масових відкритих онлайн-курсів Prometheus, наші студентки Вовкула Марія та Горлач Юлія успішно пройшли курс «Бізнес англійська» і отримали безцінні знання та навички.
Марія та Юлія активно користувалися можливостями, які надає платформа Prometheus, для занурення в англійську мову та її використання у професійному контексті. Інтерактивні матеріали, завдання та тести на платформі допомогли нашим майбутнім спеціалістам отримати глибокі знання та впевненість у володінні мовою.
Вітаємо наших студентів із високими досягненнями та пишаємося їхнім успіхом. Нехай цей досвід стане стимулом до подальших звершень у навчанні та професійному зростанні.