БАРВИ ЛІТА

Зима за вікном — найчарівніше видовище. Можна насолоджуватися красою зимового пейзажу, але при цьому ані крапельки не сумувати за літом.
Розфарбувати життєвий простір та похмурий настрій яскравими кольорами можна спостерігаючи за прекрасним та насолоджуватися барвами літа у роботах наших студентів. Продовжуючи серію занять, які націлені на зниження тривожності у дітей у цей нелегкий період, було вирішено провести заняття-знайомство з вітражного розпису. Фантазії з кольоровими фарбами, склом,контурами, перш за все націлені на розвиток зорового образу та допомагають відволікти людину від впливу негативних подій. Під час заняття діти експериментували, створювали аналоги вітражних красок за допомогою клею, акрилу, пробували власноруч зробити контур за допомогою шпаклівки та фарби та тестували всі матеріали на власних виробах.