ПАМ’ЯТАЙМО ТРАГЕДІЮ ГОЛОДОМОРУ!

24 листопада 2023 року до Конотопського міського краєзнавчого музею ім. О. М. Лазаревського завітали разом зі своїми викладачами, ХОМЕНКОМ Віталієм та ВЄТРОВОЮ Ольгою, студенти КОНОТОПСЬКОГО ІНДУСТРІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ СУМДУ (КІПТ).
Працівники музею нагадали учасникам заходу про День пам’яті жертв Голодомору, який цього року припадає на 25 листопада, розповіли про історію цього пам’ятного дня та висвітлили питання причин, обставин та наслідків Голодомору-геноциду. Студенти прослухали лекцію, у якій акцентувалася увага на особливостях Голодомору на Конотопщині. Також було переглянуто відеоролик «Голодомор як відповідь на селянські повстання».
Геноцид українського народу 1932-1933 рр. був здійснений російським сталінським більшовицьким режимом. Маємо вшановувати пам'ять про українців, які загинули внаслідок штучного голоду!