ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ ЄВГЕНА ПОЛОЖІЯ "ФІНАЛЬНИЙ ЕПІЗОД ВІЙНИ, ЩО ТРИВАЄ ПОНАД 400 РОКІВ"

25 листопада разом зі студентами Конотопського індустріально- педагогічного фахового коледжу мала приємність бути на презентації книги Євген Положій "Фінальний епізод війни, що триває понад 400 років". На зустрічі автор розповів багато цікавих історій, що складають основу сюжету.
Письменник також відповідав на запитання, читав уривки книги. Такі зустрічі є надзвичайно важливими, особливо в умовах повномасштабної війни. Країна, культура якої продовжує розвиватися попри все, не може бути знищена!
Новенький, щойно з друкарні, примірник книги  буде чекати на студентів та працівників у бібліотеці коледжу.
Відвідування презентації стало для студентів чудовою підготовкою до Національного тижня читання.