ПРОЄКТ Ж. МОНЕ "HEALTHY ECONOMY AND POLICY: EUROPEAN VALUES FOR UKRAINE"

Студенти 3 курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» та «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» долучитися до серії активних заходів у рамках реалізації проєкту Ж. Моне "Healthy Economy and Policy: European Values for Ukraine", а саме:
- круглий стіл з обговоренням питань надмірного споживання;
- воркшоп із напрацювання навичок здорової поведінки за участю практикуючої майнд-тренерки;
- лекція-дискусія з питань health-відповідальності по відношенню до себе та оточуючих.
Спікерами були викладачі Сумського державного університету.
Під час заходів було визначено сутність, виклики та каталізатори надмірного споживання, необхідність і способи подолання його наслідків. Зокрема, обговоренню підлягали питання впливу моди на зростання обсягу споживаних товарів. Спікери поділились інформацією щодо європейського досвіду управління відходами, ресайклінгу як одних із багатьох елементів подолання наслідків надмірного споживання, а також станом реалізації даних принципів в Україні. Під час жвавої дискусії було сформовано основні напрямки переходу до більш раціональної поведінки для споживачів та запропоновано ряд заходів на рівні державних та місцевих органів влади на основі принципів згуртованості, які пропагуються ЄС.
Дякуємо всім учасникам та спікерам за цінну і цікаву інформацію.