"ДІЛЮСЯ ВОГНИКОМ ТЕПЛА"

Прекрасно, коли людина може ділитися своїм теплом та вміє простягнути руку допомоги тим, хто оберігає наш сон. У цьому не раз могли переконатися, спостерігаючи, як гуртківці злагоджено та з неабияким ентузіазмом допомагають нашим захисникам. Цього тижня студенти ВСП «Конотопський індустріально-педагогічний фаховий коледж СумДУ» провели благодійну акцію «Ділюся вогником тепла…» та виготовили власноруч понад 300 окопних свічок-заготовок для наших захисників. Щиро вдячні нашим мужнім воїнам, завдяки яким ми прокидаємося та бачимо новий день !!!! Віримо, що з такою талановитою молоддю та хоробрими захисниками Велика Перемога вже на порозі!!!
Щиро вдячні викладачам, класним керівникам та батькам за розуміння, підтримку та виховання дружньої і активної молоді!!! РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!