ПЕРЕМОЖЦІ - КРАЩІ З КРАЩИХ!

17 листопада - Міжнародний День студента. Студентські роки - це час найсміливіших експериментів - у навчанні, зовнішності та поведінці. І звичайно, з роками ви згадаєте, не так саме навчання, як, власне, перші серйозні "кроки дорослості" - студентський роман, випробування дружби, веселі посиденьки та кумедні випадки з життя.
Нажаль на долю студентської молоді випали не прості випробування - жити та навчатись в умовах повномасштабної війни.
Але наша молодь незламна та талановита, адже знаходить можливість навіть попри сингали "Повітряна тривога " не тільки навчатись, але й займатись спортом, творчистю, волонтерити та долучатись до реалізації молодіжних проектів.
Ми щасливі, що маємо можливість працювати серед молоді та робити все задля добробуту майбутнього покоління.
Вже традиційно кожного року цього дня підбиваємо підсумки конкурсу "Кращий студент року".
Попередньо були відібрані претенденти , прийняті заявки та відео - презентації учасників у різних номінаціях.
Також відбулось на сайті онлайн голосування за претендентів та конкурсна комісія все підсумувала.
Отже рішення прийнято.
17 листопада в Міжнародний день студента в читальній залі коледжу відбулось урочисте нагородження переможців та учасників конкурсу "Кращий студент року - 2023".
Вітаємо наших студентів-переможців:
Номінація " Відкриття року" за підсумками щорічного конкурсу "Сузір'я талантів", який відбувся напередодні, студент 711 групи спеціальність " Інженерія програмного забезпечення", Андрій САЄНКО.
Номінація" Відмінник навчання" студентка 631 групи спеціальність "Фінанси, банківська справа та страхування", Анастасія ЧУМАК.
Номінація " Громадський діяч" студентка 721 групи спеціальність " Розробка програмного забезпечення" АннаМАТВЄЄНКО.
Номінація " Творча особистість" студентка 821 групи спеціальність "Соціальна робота" Валерія ЗАЯРНА.
Номінація " Волонтер року" студентка 831 групи спеціальність " Соціальна робота" АннаСИДОРЕНКО.
Номінація "Спортсмен року" студентка 121 групи відділення Професійна освіта, Анжела КОЛЬЧИЦЬКА.
Учасники конкурсу були відзначені грамотами.
Адміністрація закладу звернулася до студентів з привітаннями та нагородила грамотами переможців та учасників конкурсу. Дякуємо за фінансову підтримку профспілку коледжу!
Неймовірні емоції всі присутні отримали від співу наших талановитих дівчат Юлії ТЕРТИЧНОЇ та Катерини ПУГАЧОВОЇ.
Бажаємо всім Вам сили та наснаги, міцного здоров'я, гучних перемог та досягнень.