КРАЩИЙ СТУДЕНТ КОНОТОПА - 2023

Напередодні Міжнародного дня студента за ініціативи відділу міської ради у справах молоді та спорту Конотопської міської ради відбувся конкурс "Кращий студент Конотопа - 2023".
Кращі студенти міста надіслали заявки за різними номінаціями, конкурсна комісія підвела підсумки та визначила переможців.
Саме 17 листопада в Міжнародний день студента в приміщенні
Конотопського міського центру культури і дозвілля кінотеатр «МИР» відбувся святковий концерт з нагоди Дня студента.
СТУДЕНТИ КОНОТОПСЬКОГО ІНДУСТРІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ СУМДУ активно долучились до конкурсу та отримали гарні результати.
Вітали та нагороджували переможців заступник міського голови, тимчасово виконуюча обов’язки міського голови Світлана САМСОНЕНКО, Керуюча справами виконавчого комітету Любов ДУБОВИК та Заступник міського голови Юрій ПАВЛОВ.
Одже в номінації «Кращий студент Конотопа 2023» (комплексна характеристика) 2 місце  посіла Анастасія МОСКАЛЕНКО студентка ІІІ курс спеціальність "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність".
У номінації "Кращий студент-громадський діяч Конотопа"
3 місце отримала Анна МАТВЄЄНКО студентка ІІ курсу спеціальність "Інженерія програмного забезпечення".
У номінації "Кращий студент-волонтер Конотопа" 3 місце - Альона ГЕРАСИМЕНКО студентка ІІІ курсу спеціальность "Соціальна робота".
Номінація "Кращий студент-спортсмен-аматор" почесне 1 місце - Андрій ХОДЖАЄВ студент ІІІ курсу спеціальність "Інженерія програмного забезпечення ".
В номінації "Кращий студент спортсмен-професіонал Конотопа"
2 місце  виборов Олександр РЯБЕНКО студент ІІ курсу відділення Професійна освіта "ТРАНСПОРТ".
У номінація "Кращий студент-науковець Конотопа"  почесне 1 місце посів Сергій БОЛОБОН студент IV курсу спеціальність "Інженерія програмного забезпечення".
У номінації Кращий студент «Художня самодіяльність Конотопа»
у категорії оригінальний жанр – художне, образотворче мистецтво:
- 1 місце - Валерія МАЛИНОВСЬКА студентка ІІ курсу спеціальність "Інженерія програмного забезпечення ".
1 місце  в категорії автори - Андрій САЄНКО студент І курсу спеціальність "Інженерія програмного забезпечення"
Також 1 місце  в конкурсі мотиваційних ескізів "Україна не прагне чужого, Україна боронить своє!" посіла Марія АРТЕМЧУК студентка ІІ курсу спеціальність "Інженерія програмного забезпечення " та 3 місце - студент ІІ курсу Єгор ЖУРБА спеціальність "Будівництво та цивільна інженерія ".
 Начальник відділу у справах молоді та спорту Ольга КАЧУРА привітала студентів зі святом та зазначила, що це роки, присвячені пошукам істини, творчості, прагненню досконалості, неповторні миті становлення особистості.
Патріотичний дух присутніх підтримували талановиті вокалісти:
Народний Художній Вокальний Колектив «До-Мі-Соль-ка»(Центр дитячо-юнацької творчості) ; вокальний колектив Конотопського фахового медичного коледжу «Мальви»; вокальний колектив Центру дитячо-юнацької творчості «КАМБІАТА»; вокальний колектив Класичного фахового коледжу «Елегія»; Кавер гурту «Варта UA».
Помічниками під час нагородження переможців стали красуні Конотопського індустріально-педагогічного фаховому коледжу СумДу, Дар’я ХАРЧЕНКО та Юлія ГОРЛАЧ.
Ми пишаємось нашою непереможною студентською молоддю, яка перемагає та рухається вперед заради наближення спільної ПЕРЕМОГИ.
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!