П'ятниця, 17 листопада 2023 06:27

"КВІТКА ТОЛЕРАНТНОСТІ"

Толерантність — це мистецтво жити з іншими людьми та з іншими ідеями(Кофі Аннан).
Сьогодні, 16 листопада в Міжнародний день толерантності студентська молодь Конотопського індустріально - педагогічного фахового коледжу Сум ДУ на інформаційній годині разом із соціальним педагогом Оленою ЛОБУРЦОВОЮ більш детально знайомилася з аспектами толерантного відношення до інших людей, а саме майбутні фахівці соціальної сфери вивчали складові терпимого ставлення до майбутніх клієнтів.
Під час заняття спілкувалися, сперечалися та відстоювали свою позицію щодо терпимості стосовно один одного та інших людей, в результаті чого були створені прекрасні
КВІТКИ ТОЛЕРАНТНОСТІ  із зазначенням саме їхнього бачення толерантної людини та фахівця у сфері "ЛЮДИНА - ЛЮДИНА" .
СТАНЬ І ТИ ЧАСТИНОЮ КІПТівської СТУДЕНТСЬКОЇ РОДИНИ ТА ОТРИМУЙ НОВІ ЗНАННЯ РАЗОМ З НАМИ.