УЧАСТЬ У ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОМУ ВИШКОЛІ ДЛЯ МОЛОДІ МІСТА З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ СТУДЕНТА

Напередодні Міжнародного дня студента на території Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДУ відбувся військо-патріотичний вишкіл для здобувачів освіти ЗФПО та ДПТНЗ міста.
Відкрив захід та привітав учасників вишколу заступник міського голови Юрій Павлов, який у своєму виступі наголосив на необхідності таких заходів та висловив сподівання, що вони відбуватимуться частіше.
Уже традиційно адміністрація закладу гостинно приймає учасників та допомагає в проведенні вишколу.
Здобувачі освіти І курсу нашого коледжу активно долучились до військово-патріотичного вишколу.
Молодь змогла збагатити свої знання з багатьох напрямків. А саме: відвідати секції з користування, збірки, розбірки зброї, правил користування амуніцією солдата, тактики ведення бою та поводження під час бойових дій, правил поведінки з вибухонебезпечними предметами.
Усі учасники вишколу пограли в Пейнтбол, разом з Івахом Віталієм, ГО «Балон Суми».
Дякуємо Конотопському районному ТЦК та СП, які виступали інструкторами під час заходу. Цікавість та азарт учасників під час навчань, говорить про високий професіоналізм фахівців своєї справи.
Висловлюємо вдячність відділу молоді та спорту Конотопської міської ради за можливість долучитись до цікавих та продуктивних заходів.