КІПТяни ТВОРЯТЬ ДОБРО

Щороку, 13 листопада відзначається Всесвітній день Доброти.
Цьогоріч студентська спільнота, спеціальності Соціальна робота ,831 групи, учасники волонтерського центру ДОБРОБУТ під керівництвом соціального педагога коледжу Олени ЛОБУРЦОВОЇ не залишилася осторонь даного свята та щосили творила добрі справи.
В КІПТівської молоді є багаторічна добра традиція відбудувати БФ"Серця Любові" та Центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю КМР і творити добрі справи.??
Під час візиту до вихованців центру комплексної реабілітації дівчата - волонтери комунікувати, грали, малювали, ліпили та клеїли, в результаті чого вийшов спільно створений плакат під назвою "КІПТяни ТОЛЕРАНТНІ", що свідчить про відкритість та не байдужість наших студентів до оточуючих.
Не менш важливим стало відвідування наших друзів , вихованців БФ "Серця Любові", яким було передано теплі речі та шкільні портфелі, адже саме маленькими добрими справами і робимо світ привітнішим.
Дякую кожному учаснику, за добре серце, чуйність та жагу змінити світ на краще