СВІТЛА ПАМ'ЯТЬ

Щиро сумуємо з приводу передчасної смерті колеги Наталії Михайлівни Биченко
Повідомлення про смерть Наталії Михайлівни глибоким болем обізвалось у серцях усіх, хто її знав, із ким вона дружила, кого виховувала, кому була колегою.
Людина чуйна, добра, позитивна… Понад 30 років тому доля привела Наталію Михайлівну в стіни КІПТУ. Увесь цей час вона присвячувала улюбленій роботі, сіяла добре і вічне в душі кожного студента. Її любили і поважали колеги, студенти за відкрите і добре серце, за материнську теплоту і розуміння, за те, що Наталія Михайлівна завжди підтримувала ініціативу, заохочувала творчість, помічала і схвалювала найменшу іскринку нового.
Земний шлях Наталії Михайлівни Биченко – це її скарб, який вона по краплині віддавала родині, дітям, онукам, своїм вихованцям, друзям.
Добрий, світлий спомин про Наталію Михайлівну житиме в серцях рідних, друзів, колег – усіх, хто її знав, любив та шанував.
Глибоко сумуємо з приводу передчасної втрати та висловлюємо щирі співчуття родині померлої.
Світла пам’ять Наталії Михайлівні– мудрій Наставниці, чуйній Колезі, гарній Людині!