ЗАНЯТТЯ НА ВИРОБНИЦТВІ

У системі підготовки майбутніх майстрів виробничого навчання, важливу роль відіграють практичні заняття на виробництві. 1 листопада 2023 р. таке заняття було проведене для здобувачів освіти КОНОТОПСЬКОГО ІНДУСТРІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ СУМДУ (КІПТУ) відділення "Професійна освіта" спеціальності "Професійна освіта. Цифрові технології" в Державному професійно-технічному навчальному закладі "Конотопське вище професійне училище".
Під час заняття, студенти мали унікальну можливість вивчити процеси виробництва, працюючи разом із досвідченими майстрами закладу. Вони взяли участь у практичних вправах, активно ставили запитання та розглядали виробничу документацію та технологічний процес виробництва.
Під час практичного заняття майстри закладу надали можливість студентам відчути себе справжніми педагогами та насолодитися роботою з учнями. Студенти продемонстрували високий рівень зацікавленості та готовності до вивчення нового матеріалу, що свідчить про їхнє прагнення до успішної майбутньої кар'єри.
Практичне заняття в училищі було дуже корисним для наших студентів, які мали можлисть побачити, як працюють справжні майстри та відчути атмосферу професійного навчання. Дуже приємно було спостерігати за їхнім розвитком та віримо, що ця практика стане важливим кроком на шляху до їхнього професійного росту.
Дякуємо Державному професійно-технічному навчальному закладу "Конотопське вище професійне училище" за співпрацю та можливість проведення цього практичного заняття