ДИСТАНЦІЙНИЙ ЗАХІД "ЗОЛОТО ОСЕНІ"

ПЕРШЕ МІСЦЕ ЗНОВУ НАШЕ!!!! Пам’ятаю, як зовсім нещодавно, ми раділи від перемоги у конкурсі з нині випускницею нашого коледжу та були точно впевнені, що перша перемога стане відправною точкою у досягненнях молодого гуртка «Творчий простір». І вже сьогодні, з гордістю святкуємо вчетверте за 2023 рік зайняте І місце!!!!Від щирого серця, гурток «Творчий простір» вітає із зайнятим першим місцем у ІІІ Всеукраїнському багатожанровому дистанційному конкурсі мистецтв «Золото осені» студентку 721 групи Малиновську Валерію з представленою роботою «Соняшник Ван Гога» у техніці пластилінографія. Впевнені, що зорепад перемог у коледжі стане для тебе хорошим стимулом і мотиватором для участі у нових конкурсах та змаганнях! Нехай твоя працьовитість, прагнення, завзяття та бажання перемогти, принесуть тобі безліч корисних знань та впевненості у майбутньому. Бажаємо ніколи не стояти на місці, завжди також чудово проявляти себе і сміливо досягати в цьому житті всього, що так для тебе важливо. Нехай цей конкурс стане ще одним доказом твоїх талантів і здібностей, нехай у твоєму житті тебе чекає ще багато таких участей і перемог, хай кожен день дарує вірний стимул і високі прагнення!