СУЗІР'Я ТАЛАНТІВ - 2023

Небо над нами тримають люди. Ентузіасти.
Надто небо нашої культури.
У Конотопському індустріально-педагогічному фаховому коледжу СумДУ високо цінують творчий талант здобувачів освіти. Вже традиційно 24 роки поспіль в коледжі проходить конкурс студентських талантів серед груп нового набору «Сузір’я талантів», який має на меті відкрити нові, юні обдарування серед першокурсників, які в подальшому будуть представляти коледж не тільки на творчих конкурсах міста, району та області, а також робити студентське життя більш яскравим та барвистим.
Учасники конкурсу попри хвилювання продемонстрували свій можливо, незвіданий їм самим талант, яких підтримували в залі групи підтримки, даруючи свої палкі оплески. Журі після обговорення результатів конкурсу підбили підсумки і визначили переможця, ним став Андрій САЄНКО спеціальність "Інженерія програмного забезпечення", який продемонструвала свій хист не тільки у художньому читанні творчості Лесі Українки а й ознайомив присутніх із своїм творчим доробком у написанні оповідань. Хочеться відмітити творчі доробки конкурсантів Марії ТРІФАН спеціальність "Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок, Дар’ї СТЕЦЕНКО, Дарини ЮРЧЕНКО спеціальність "Інженерія програмного забезпечення", Вероніки ЖЕЛЄЗНОЇ спеціальність "Соціальна робота" та чудовий спів Катерини ПУГАЧ спеціальність "Підприємництво та торгівля. Всі учасники конкурсу отримали грамоти, сертифікати та подарунки. Родзинкою конкурсу був виступ нашої вокалістки Юлії ТЕРТИЧНОЇ, яка здобула вже не одну перемогу на співочих конкурсах для нашого коледжу.
Дякуємо нашим ЗСУ які захищають нас і нашу землю та дають можливість навчатись та зростати творчо.
Керівник художній коледжу.