ВІРТУАЛЬНІ ЕКСКУРСІЇ СВІТОМ

Загальновідомо, що віртуальна платформа надає нам безліч можливостей, у тому числі і подорожувати залишаючись вдома. У рамках тижня циклової комісії транспортних дисциплін, для здобувачів освіти груп 331, 332, 342, 941, спеціальностей Професійна освіта «Транспорт», «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» та «Автомобільний транспорт» викладачем спецдисциплін Хайлуком Іваном Васильовичем було організовано онлайн-екскурсію до Національного автомобільного музею , який знаходиться в Австралії.
Студенти ВСП «КІП ФК СумДУ» мали змогу відвідати всі унікальні експозиції, тематичні виставки та приватні колекції зібрані у музеї.
Цікавими та пізнавальними експонати для здобувачів освіти стали зразки гоночних автомобілів.
Увага віртуальних відвідувачів була прикута майже до кожного експонату, оскільки майбутній фах студентів даних спеціальностей передбачає вивчення історію розвитку автомобілебудування.