ЗУСТРІЧ З КОНОТОПСЬКОЮ ПИСЬМЕННИЦЕЮ ІРИНОЮ ЛУКАШ

Напередодні Дня української писемності та мови у читальному залі бібліотеки Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДУ відбулася зустріч з відомою письменницею - Іриною Лукаш. У затишній атмосфері читального залу письменниця продекламували найцікавіші свої твори. Студенти із задоволенням слухали розповідь авторки і з не меншим задоволенням задавали питання. Головною метою заходу є не тільки знайомство з творчістю письменниці та естетична насолода від спілкування з автором, а й залучення їх до читання, на яскравому прикладі того, яку роль книга зіграла в житті особистості. Сподіваємося, що зустріч з Іриною Лукаш залишила в серцях студентів тепло і радість від спілкування, бажання прочитати ще більше поезії та творів. В кінці зустрічі всі присутні подякували письменниці за чудово проведений час і побажали нових творчих досягнень.