НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕСТ ІЗ МЕДІАГРАМОТНОСТІ

25 жовтня в Україні відбувся щорічний Національний тест із медіаграмотності. Проєкт заохочує українців розвивати критичне мислення та підвищувати обізнаність про методи дезінформації та інструменти перевірки фактів, а отже – робить стійкішими до ворожої пропаганди. Тож, студенти першого, другого та третього курсу спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» перевірили свої знання медіаграмотності.
Правильні відповіді з аналізом, які питання виявилися найважчими, обіцяють опублікувати 26 листопада на сайті «Фільтра». Утім, учасникам не довелося чекати: одразу після завершення випробування вони дізнаються свій результат. Багато зі студентів гордо йменуються «гуру» чи «майже гуру» з медіаграмотності. А офіційно переможців оголосять 1 листопада 2023 року.
Національний тест із медіаграмотності реалізовується Національним проєктом із медіаграмотності "Фільтр", Міністерством культури та інформаційної політики України разом із програмою USAID "Мріємо та діємо" та проєктом "Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність". Нам сподобалося – чекаємо офіційних результатів!