ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ

З-посеред різноманітних свят, що збагачують нас духовно, вирізняється День української писемності та мови, який цього року відзначають в Україні у день пам’яті Преподобного Нестора-Літописця — 27 жовтня.
Тож, у рамках тижня циклової комісії філологічних дисциплін, сьогодні для студентів першого курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» та «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» була проведена інтелектуально-розважальна гра, що має назву «МовиМо QUIZ».
Мета заходу — привернення уваги до історії мови, до сучасних проблем, до збереження мови батьків та залучення молодого покоління до вивчення української мови.
Хочемо побажати нашим студентам подальших успіхів у вивченні рідної мови. Любіть, поважайте та вдосконалюйте нашу мову, адже мова, як і Україна, – у нашому серці, і починається вона з кожного з нас. Хай рідне слово завжди буде оберегом та духовним джерелом життя!