Вівторок, 24 жовтня 2023 05:00

STOP BULLYING

В стінах ВСП "Конотопський індустріально - педагогічний фаховий коледж Сумського державного університету " (КІПТ) відбулася реалізація проекту"STOP BULLYING ", яка проходила в рамках програми Молодь, за ініціативи соціального педагога коледжу Олени ЛОБУРЦОВОЇ та за підтримки відділу молоді та спорту Конотопської міської ради.
Учнівська молодь міста здобула знання, що допоможуть безконфліктно долати проблемні ситуації, протистояти проявам цькування та бути гідними помічниками у своїх навчальних закладах.
По завершенню навчання кожен учасник отримав сертифікати, багаж умінь, навичок і знань щодо подолання проблеми булінгу в учнівському середовищі.
Дуже приємно, що представники учнівської спільноти були активними, ініціативними та зацікавленими у вивченні даної теми і як наслідок - залишилися задоволені та сповнені сил до активної учнівської діяльності.