Четвер, 19 жовтня 2023 05:24

КІПТяни РЕАЛІЗОВУЮТЬ ПРОЄКТ "STOP BULLYING"

Сьогодні 17 жовтня в стінах ВСП "КОНОТОПСЬКИЙ ІНДУСТРІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СУМДУ" (КІПТу) в рамках програми "Молодь", за фінансової підтримки Конотопської міської ради, стартувала реалізація проєкту "STOP BULLYING", участь в якому взяло 18 лідерів учнівської спільноти з різних шкіл міста.
Ініціатором та тренером виступила Олена ЛОБУРЦОВА - соціальний педагог коледжу.
Під час тренінгу учасники ознайомилися з актуальною проблемою насильства у шкільному середовищі, опанували шляхи виходу зі складних ситуацій, сформували навики відповідальної та безпечної поведінки під час конфліктних ситуацій.
На завершення учасники отримали сертифікати, які вручив директор коледжу Дмитро КОСЕНКО та начальник відділу молоді та спорту Конотопської міської ради Ольга КАЧУРА.
Отримані знання школярам допоможуть ефективно вирішувати питання цькування в шкільному середовищі та протистояти його проявам