Понеділок, 16 жовтня 2023 05:20

МЕНТАЛЬНЕ ЗДОРОВ'Я ДЛЯ ПРЕДСТАВНИКІВ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ КОЛЕДЖУ

Важливу роль в успішному навчанні, вихованні та розвитку молодого покоління відіграє турбота про їхнє психічне здоров'я.
В рамках Всесвітнього дня ментального здоров'я соціальний педагог коледжу Олена ЛОБУРЦОВА провела тренінгове заняття для студентського самоврядування під назвою:"МОЄ МЕНТАЛЬНЕ ЗДОРОВ'Я", адже саме студентський актив є рушійною силою всього студентського колективу навчального закладу.
Турбота про себе є однією з найголовніших основ ефективного функціонування в соціумі.
Студентський парламент коледжу активно співпрацював один з одним, створював ситуації успіху, що стабілізують ментальне здоров'я та відпрацьовував алгоритм турботи про свій внутрішній та психічний стан.
Родзинкою тренінгу була вправа "Емоції як повітряна куля"де представники студентського самоврядування наглядно з'ясували як самостійно знизити емоційну напругу та розібратися у власних життєвих обставинах.