П'ятниця, 13 жовтня 2023 05:28

ДБАЄМО ПРО МЕНТАЛЬНЕ ЗДОРОВ'Я СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ КІПТУ Рекомендовані

Всім відомо, що турбота про себе починається з середини, а саме турбота про свій психічний стан та думки.
Ментально здорова особистість має здоровий дух та психіку і як правило може адекватно протистояти труднощам, продуктивно працювати, навчатися, розвиватися та робити внесок у формування здорового суспільства.
В рамках Всесвітнього дня ментального здоров'я, соціальний педагог коледжу Олена ЛОБУРЦОВА провела заняття з елементами тренінгу для майбутніх працівників соціальної сфери, студентів спеціальності Соціальна робота 821 та 831 групи на тему: "МОЄ МЕНТАЛЬНЕ ЗДОРОВ'Я".
Студентська молодь активно долучилася до обговорення даної теми, з'ясувала складові ментального здоров'я та як його тримати в балансі, навчилися формувати звичку дбати про себе та своє ментальне здоров'я, адже саме психічно здорова людина може принести користь суспільству.