КІПТяни В ДІЇ ТА ВОЛОНТЕРСЬКИЙ ЦЕНТР "ДОБРОБУТ"

Хто такий ВОЛОНТЕР? Для кожного може бути своє, особливе пояснення даного терміну, але перш за все це людина, яка жертвує своїм часом та безкорисливо надає допомогу іншим.
3 вересня студенти - волонтери Конотопського індустріально педагогічного фахового коледжу Сум ДУ учасники волонтерського центру "ДОБРОБУТ" відвідали форум з розвитку місцевих організацій, ініційований Конотопською організацією Товариства Червоного Хреста України в рамках програми #Bravo.
Студенти спеціальності Соціальна робота СИДОРЕНКО Анна та СКОБЕНКО Альона під керівництвом соціального педагога коледжу Олени ЛОБУРЦОВОЇ ділилися своїм досвідом волонтерства. Цінним є те, що волонтерство об'єднало академічні групи коледжу та весь колектив в єдиний потужний механізм, що допомогає та наближає ПЕРЕМОГУ.
Кожна представлена організація є цікавою та унікольною, адже запозичений досвід допоможе ще більш ефективніше працювати задля доброї справи.
Змістовно.Насичено.Цікаво.