СУЗІР'Я ТАЛАНТІВ

Якщо ти – талановитий, оригінальний, самобутній, творчий студент КОНОТОПСЬКОГО ІНДУСТРІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ СумДУ, тоді ми тебе знайшли.
Ми оголошуємо конкурс художньої самодіяльності «СУЗІР'Я ТАЛАНТІВ - 2023».
ЦІЛІ КОНКУРСУ:
– виявляти і підтримувати талановиту молодь у різних видах мистецтва;
– стимулювати учасників до розвитку талантів;
– культурне та естетичне виховання молоді;
– поширення інтересу до різних напрямків мистецтва.
ДО УЧАСТІ ЗАПРОШУЮТЬСЯ:
– хореографічні колективи та солісти;
– вокальні колективи та солісти;
– інструментальні виконавці народної та класичної музики;
– театральні колективи, читці;
– народні майстри.
НОМІНАЦІЇ:
Вокал – соло, ансамблі (естрадний, народний, фольклор, джаз-спів, acappella). Тривалість виступу до 4 хвилин.
Хореографія – соло, колективи (народна, сучасна хореографія, спортивний, бальний танець). Тривалість виступу до 4 хвилин.
Театральна творчість – театри, художнє читання, авторські та власні твори, стендапи. Тривалість виступу: театри до 10 хвилин, інше до 4 хвилин.
Інструментальна музика – ансамблі, оркестри, соло (народна, духова, класична, естрадна музика). Тривалість виступу до 5 хвилин.
Народні майстри (народно-прикладне, декоративне, ужиткове мистецтво, образотворче мистецтво, hand-made) фото 3-х робіт.
ЖУРІ КОНКУРСУ:
– склад журі конкурсу формується з представників адміністрації коледжу, Студентської ради коледжу, профспілки студентів та співробітників;
– оцінювання номерів відбуваються за 5-ти бальною системою;
Конкурсні виступи учасників оцінюються за загальноприйнятими КРИТЕРІЯМИ:
– технічна майстерність (відповідно номінації),
– артистизм,
– складність репертуару,
– костюм.
Заявки на участь у конкурсі надсилаються (електронна, або паперова форма) з 05.10.2023 до 25.10.2023 року на Google Форму, яка виставлена на інформаційних каналах КІПФК СумДУ.
Посилання на Google Форму: https://forms.gle/GpPFD87B1jM8ChU8A
Довідки та запитання: виховний відділ коледжу
КОНКУРС ВІДКРИТИЙ ДЛЯ КОЖНОГО КОЛЕКТИВУ АБО ОКРЕМОГО ВИКОНАВЦЯ студента Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДУ.
Дата проведення: 31.10.2023 о 12:00