ПІШОХІДНА ЕКСКУРСІЯ МІСТОМ

Студенти другого та третього курсу Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» сьогодні разом зі науковим співробітником музею Олександром Акулічем були на цікавій пішохідній екскурсії новим центром міста й поглянули на звичні вулиці під іншим ракурсом. Здобувачі освіти дізналися цікаві факти про людей, які колись мешкали в Конотопі, будинки та їх архітектурні особливості, пам’ятники та інженерні споруди, що вже давно стали своєрідним маркером і окрасою міста. Екскурсія дала змогу поринути в тогочасні реалії міста, зустрітися з залишками історичних артефактів, дізнатися про історичні постаті тогочасності та науково-технічні досягнення минулих століть. Всім дуже сподобалося. Чекаємо на нові екскурсії, адже наша історія така багата, а ми ще так мало знаємо навіть про своє місто! Дякуємо Олександру Акулічу за змістовну та цікаву екскурсію!