ПЕДАГОГІЧНИЙ ПРАКТИКУМ " ПРОФЕСІЙНЕ СТАНОВЛЕННЯ МАЙБУТНЬОГО ПЕДАГОГА - МАЙСТРА ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ".

В рамках тижня циклової комісії психолого-педагогічних дисциплін та з нагоди 105 річниці з дня народження В. О. Сухомлинського 2 жовтня 2023 року в гуртожитку Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДУ було проведено педагогічний практикум зі студентами спеціальності " Професійна освіта", " Професійне становлення майбутнього педагога - майстра виробничого навчання".
Педагогічний практикум - це формування професійної компетентності у майстра виробничого навчання, як ефективний засіб забезпечення якості освіти.
Майстер виробничого навчання - це основний учитель професії. Сьогодні ми з вами робимо велику справу - навчаємо і виховуємо майбутнє нашої країни, майбутніх професіоналів різних галузей.
На педагогічний практикум були запрошені випускники навчального закладу, які всю свою трудову діяльність присвятили навчанню та вихованню майбутніх майстрів виробничого навчання.