УКРАЇНА - ЗЕМЛЯ ГЕРОЇЧНОГО НАРОДУ

У читальному залі бібліотеки Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДУ відбулася виховна година присвячена Дню Захисника і Захисниць України.
На початку заходу студенти та бібліотекарі вшанували пам'ять загиблих захисників, які віддали своє життя заради життя і свободи українців.
Цьогоріч відзначення Дня захисників та Захисниць України стало особливим для нашої країни. Українські бійці дають відсіч російській агресії. В цей день ми ще раз можемо подякувати їм за стійкість та відвару, згадати героїв попередніх поколінь, які здобували та відстоювали свободу і незалежність України.
Студенти коледжу продекламували вірші, присвячені захисникам, та нагадали всім присутнім, що наш обов'язок завжди пам'ятати та шанувати наших героїв