СВЯТО ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ В КІПТІ

У найпрекраснішу пору року, коли шелестить падолистом осінь, у лузі тішить око мереживо бабиного літа, а над землею пломеніють різнобарвні квіти, приходить свято - День працівників освіти, людей, що, окрім знань, засівають в юних душах велику любов до України та її звичаїв.
Цього року свято співпадає з Днем захисників та захисниць України. Без їхньої невтомної, відважної боротьби за наш мир і спокій нам би не вдалося сьогодні жити та радіти ще одному дню у вільній країні.
Щоб прикрасити будні наших освітян та додати позитивних емоцій, студентська молодь Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДУ напередодні свята влаштувала яскраву феєрію привітань для своїх поважних наставників.
Після першої пари на викладачів у викладацькій чекала безпрограшна лотерея, де кожен педагог отримав приємний подарунок від здобувачів освіти.
Приємною несподіванкою став "острівець привітань" від студентів коледжу біля святкової фотозони.
Гарні слова-привітання та щирі посмішки працівників коледжу зробили цей день святковим та особливим.
Дорогі освітяни, нехай успіхи й перемоги окрилюють Вас на нові зведення і здобутки на благо рідної України!