ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ "ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА. ЦИФРОВІ ТЕХНОЛОГІЇ" ТА "РОЗРОБКА ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"

25.09 о 09:40 в читальному залі відбулась профорієнтаційна зустріч студентів спеціальностей "Професійна освіта. Цифрові технології" та "Розробка програмного забезпечення" з амбасадором фірми SoftServe м. Київ Шевченко Денисом.
********************************************************************
АНОНС:
 Прагнеш стати топовим ІТ-шником? А чи визначився вже з мовою програмування і які скіли слід здобути перш за все?
Це саме та зустріч, що допоможе тобі прокласти вірний шлях до омріяної кар‘єри
Денис Шевченко, амбасадор SoftServe, проведе захід, на тему "Вступив на ІТ, а що далі?"
Коротко, але змістовно й по суті поговоримо про:
Які є напрямки в IT
Як правильно навчатися, щоб стати професіоналом
Які джерела використовувати
Де отримати перший досвід та стажування — і як тобі в цьому допоможе SoftServe Academy!
За результатами зустрічі було вирішено - створити телеграм канал ІТ-КІПФКСумДУ для взаємодії фахівців професійного напрямку зі студентами ІТ фаху нашого коледжу та всіх, хто мріє стати програмістом.
До каналу можна долучитись за посиланням - https://t.me/+ubojL9qunug5NjQy