ПРИЗНАЧЕНО СТИПЕНДІЮ ГОЛОВИ ОДА

Відповідно до розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 14.09.2023 «Про призначення у 2023/2024 навчальному році іменних стипендій голови Сумської обласної державної адміністрації для здобувачів освіти закладів вищої та фахової передвищої освіти» 26 вересня в Конгрес-Центрі СумДУ відбулося урочисте вручення іменних стипендій голови Сумської обласної державної адміністрації для здобувачів освіти закладів вищої та фахової передвищої освіти.
ВІТАЄМО студентку коледжу МАЛИНОВСЬКУ ВАЛЕРІЮ ( спеціальність «Інженерія програмного забезпечення», ІІ курс ) із отриманням високої відзнаки за досягнення в освітній, культурно-масовій та громадській діяльності.
ПРОДОВЖУЄМО ПРАЦЮВАТИ ЗАДЛЯ ЗМІЦНЕННЯ ТА ПРИМНОЖЕННЯ ЗДОБУТКІВ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ ТА УКРАЇНИ!