ДО 105-РІЧЧЯ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

28 вересня виповнюється 105 років з дня народження українського педагога, письменника Василя Олександровича Сухомлинського.
Сухомлинський написав 48 монографій, понад 600 статей, 1500 оповідань і казок. Його книги присвячені головним чином вихованню і навчанню молоді, педагогізації батьків, методиці викладання мови і літератури. Все найцінніше, створене педагогом, не тільки назавжди увійшло до скарбниці вітчизняної педагогіки та національної духовної культури, а й знайшло своє поширення у різних країнах світу.
- Педагогічний вісник «Життя та педагогічна діяльність В.О. Сухомлинського»;
- Педагогічний квест для студентів ІІ курсу спеціальності «Професійна освіта» «Творчими стежками В. О. Сухомлинського»;
- Колаж презентацій «Світлий геній школи Павлиша»;
- Педагогічний консіліум роботодавців з випускниками спеціальності «Професійна освіта» «Реалізація педагогічних ідей В.О. Сухомлинського в системі професійно-технічної освіти»;
- Осінній вернісаж святкових привітань (фото зона) «З днем працівників освіти»;
- Колективна творча справа «Людина народжується, щоб лишити добрий слід на землі». Висаджування дерев. -Педагогічний практикум «Професійне становлення майбутнього педагога-майстра виробничого навчання»;
- Година відвертої розмови «Десять Не можна»;
- Презентаційний меседж «Інклюзивне навчання в системі педагогічних поглядів В. О. Сухомлинського»;
- Засідання методичного об’єднання класних керівників «Захист психологічного здоров’я учасників освітнього процесу в умовах війни» (за результатами Всеукраїнської науково-практичної конференції присвяченої 105 річниці В. О. Сухомлинського).