Середа, 27 вересня 2023 05:15

КІПТяни НА ІНІЦІАТИВНИХ ЗБОРАХ ПО СТВОРЕННЮ РАДИ ВПО

Вчора,25 вересня КІПТівська спільнота у складі соціальний педагог коледжу Олена ЛОБУРЦОВА, бібліотекар Юлія КОНОВАЛОВА, студенти Євгенія ЖУК, Тетяна ШАДОРІНА та Анна СИДОРЕНКО взяли участь в ініціативних зборах по створенню Ради ВПО при Конотопській міській рад від регіональної команди Благодійної організації "Благодійний Фонд "Стабілізейшен Суппорт Сервісез".
Дана категорія осіб, дійсно зараз перебуває у надскладних життєвих обставинах, оскільки війна змусила покинути свої будинки рятуючись від смерті і потребує з боку суспільства підтримки та допомоги.
Під час заходу з'ясували важливість взаємодії влади, суспільства та внутрішньо - переміщених осіб, оскільки тільки спільними зусиллями можна вирішити нагальні питання та наблизити перемогу.
Дякуємо за небайдужість до людських проблем та прагнення покращити якість життя суспільству в цілому.