ГРАЇМО

У Конотопі триває кулінарний проєкт "Граїмо" від Євгена Клопотенка та UNICEF Ukraine
Мета проєкту — навчити підлітків основам здорового харчування у форматі кулінарних ігор.
19 вересня 2023 року відбулась чергова гра в ДПТНЗ “Конотопське ВПУ. Здобувачі освіти І курсу КОНОТОПСЬКОГО ІНДУСТРІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ СУМСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ (КІПТУ) спеціальність "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" Артем ПЕРЧИЛО, Дмитро ШЕВЧЕНКО, Артем МОЛИБОГА, Назарій СУХОЖЕНКО, Максим КОЗУБ, Олександр МИСЬ та Тімур КОЛОМІЄЦЬ стали учасниками проєкту. Присутнім було запропоновано пограти у вісім фанових ігор, які спрямовані на популяризацію здорового харчування. Опанувати правила формування денного раціону. А також — дізнатися, з яких продуктів та інгредієнтів складаються корисні страви й за яким принципом їх потрібно обирати.