КІПТяни ОСВОЇЛИ БЛОГЕРСЬКУ СПРАВУ

КІПТівська молодь не може сидіти на місці, прагне до розвитку та самовдосконалення.
Студент Конотопського – індустріального педагогічного фахового коледжу Сум ДУ, спеціальності Фінанси та банківська справа КУШНІР МАКСИМ з 26 червня по 6 серпня пройшов 6-ти тижневе стажування у Студії молодих блогерів «Наш стиль» за підтримки Європейського фонду за демократію.
Впродовж стажування Максим зі своєю командою вчився імпровізації, командній комунікації, мистецтву говорити та знайомився з цікавими особистостями і переймали досвід фото-відео зйомки та багато іншого. Стажування було насиченим та цікавим:
  • вчилися готуватися до інтерв’ю (шукали інформацію та формулювали запитання) та проводити його;
  • познайомилися з основами відеознімання: налаштовували камеру, робили різні “плани” та кадрували;
  • відзнімали відео, а й розшифрували їх та почали складати план майбутніх сюжетів;
  • познайомилися з виробничим процесом і дізналися, як створюються радіо-випуски та як працює телебачення;
  • готували сценарії для майбутній відео-роликів, спрямованих на протидію ворожої пропаганди;
  • спілкувалися з головним редактором газети "Білопільщина" військовою журналісткою Наталією Калініченко;
  • відвідали Сумський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки. Там зустрітися з Олександром Бондаренком, який розповів про роботу прес-служби, основні помилки, які допускають журналісти у своїх сюжетах, та поділився основними порадами зі зйомки та написання текстів;
  • зустрілися із Герой України, бригадний генерал, командувач ОК "Північ" Дмитро Красильников;
  • відвідали редакцію онлайн-журналу Цукр;
  • Анна Валевська, ведуча телеканалу «Київ», засновниця медіа «СпецКор» та регіональна координаторка Мережі захисту національних інтересів АНТС, розповіла студійцям про власний журналістський досвід та поділилася порадами щодо розвитку кар’єри.
  • Марина Попатенко, радниця з питань політик та залучення, програма "Мріємо та діємо"/ IREX Ukraineта ексзаступниця міністра молоді та спорту, зустрілася зі студійцями в онлайн-форматі та розповіла про свій кар’єрний шлях.
На сьогодні Максим є випускником коледжу, яким пишається КІПТівська родина та бажає тобі успіхів в усіх починаннях .

Медіа