ЕМОЦІЙНО ТА НАСИЧЕНО КІПТЯНИ ПРОВЕЛИ ОСТАННІЙ ДЕНЬ ЛІТА

31 серпня 2023 року, останнього дня літа, активна та спортивна молодь Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДУ відвідала "Ігровий клубу Спільно JuniorS ", який функціонує на базі Конотопського ліцею № 1.
Громадська організація "Рух Олександра Педана JuniorS" спільно з Дитячим фондом ООН ЮНІСЕФ в Україні реалізовують програму розвитку та залучення молоді, в рамках якої створена мережа стійких структурних клубів "Ігровий клуб Спільно з JuniorS ", де підлітки та молодь віком від 10 до 19 років грають в рухливі ігри, опановують нові види спорту, безкоштовно відвідують тренування та майстер-класи, займаються творчістю, спілкуються за чаюванням та створюють активне ком’юніті громади.
Студентська молодь КІПТУ відкрита для реалізації таких амбітних та потрібних проєктів.