ЗВЕРНЕННЯ ДИРЕКТОРА КІПФК СУМДУ ДМИТРА КОСЕНКА ДО СТУДЕНТІВ

Шановні працівники, студенти, випускники, батьки та друзі КОНОТОПСЬКОГО ІНДУСТРІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ СУМДУ КІПТУ. Щиро вітаємо вас із Днем знань та офіційним початком нового навчального року!
Вже другий рік поспіль ми продовжуємо свою діяльність в умовах повномасштабного вторгнення рф на територію України.
І навіть за цих умов, наш заклад впевнено крокує вперед, реалізовуючи свої основоположні принципи:
✅забезпечення якісної освіти,
✅втілення у життя волонтерських проєктів
✅дотримання усіх заходів безпеки, аби наша молодь могла повноцінно навчатися та готувати себе до професійної діяльності.
Хочемо подякувати всім співробітникам і студентам за мужність та терпіння, волонтерство та допомогу. У цей непростий час ми всі згуртувалися та разом продовжуємо боротися проти російських загарбників і наближати нашу Перемогу!
Окремо хочемо звернутися до наших здобувачів освіти нового набору – студентів, які сьогодні відкриють нову сторінку свого життя –під назвою "навчання в КІПТІ": наш заклад стане для вас справжньою опорою на найближчі роки, а тому ми зробимо все необхідне для комфортного та безпечного навчання у наших стінах. Ваше головне завдання – навчатися, вбираючи в себе кожну професійну пораду та знання від своїх наставників.
Бажаємо вам, вашим рідним і близьким міцного здоров’я, миру, творчої наснаги, незламної віри у нашу Перемогу!