ЧЕМПІОНАТ ЗІ СПОРТИВНОГО РАДІООРІЄНТУВАННЯ

У м.Мартін Словаччина 20-23 липня 2023р. відбувся Чемпіонат Європи зі спортивного радіоорієнтування.
У складі збірної України у змаганнях брали участь студенти Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу Сум ДУ, Михайло САМОЙЛЕНКО спіціальність "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" та Єгор ЯЦЕНКО спеціальність "Інженерія програмного забезпечення".
Вітаємо Михайла (вікова група Ч-19) із зайнятим ІІ місцем у вправі спринт та ІІІ місцем на класичній дистанції 144 МГц.
Вітаємо Єгора (вікова група Ч-16) з перемогою у вправі радіоорієнтування та зайнятим ІІІ місцем на класичній дистанції 3,5 МГц.
Бажаємо юнакам сил, витримки та подальших перемог! Пишаємось Вами!
Невтомно ДЯКУЄМО захисникам і захисницям, які відважно боронять Україну, завдяки ВАМ молодь має змогу навчатись, тренуватись, змагатись.