ПОЧАТОК НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ В ПОЛІ ЗОРУ АДМІНІСТРАТИВНОЇ РАДИ КОЛЕДЖУ

29 серпня 2023 року під головуванням директора фахового коледжу Дмитра КОСЕНКО відбулось серпневе засідання адміністративної ради КОНОТОПСЬКОГО ІНДУСТРІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ СУМДУ (КІПТУ).
Питання порядку денного торкалися як завжди багатьох сфер життєдіяльності закладу освіти, проте лейтмотив – діяльність в умовах воєнного стану.
Директор проінформував членів адмінради про поточну ситуацію, події, які відбулись в фаховому коледжі, на відділеннях тощо.
Зокрема, було акцентовано на основних питаннях, а це - створення безпечного освітнього середовища, форма навчання, посилення контролю за якістю освітнього процесу, структура навчального року та розгляд важливих питань, що виноситимуться на обговорення педагогічної раді коледжу.